Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraftaki Çiçeklerin aynısını gönderiyoruz. Mevsim çiçeklerinde mevsime bağlı olarak Fotoğraftaki çiçeğin aynısının temin edilemediği durumlarda Müşterimizden onay alınarak aynı kalitede veya daha kaliteli başka bir çiçek kullanılabilir.
Sitemizde hem canlı hem yapay çiçek ürünlerimiz bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürün hakkındaki her türlü detaylı bilgiye, ilgili ürünün sayfasında yer alan “Ürün Detay” alanlarından ulaşabilirsiniz.
Çiçek bakımı ile ilgili tüm merak ettiklerinize Çiçek Bakımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz gönderdiğiniz çiçeğin Fotoğrafını WhatsApp yoluyla size gönderiyoruz. ( resim talebinizi teslimattan önce telefonla veya sipariş verirken not bölümüne yazınız.)
Siparişlerimizi sadece Tokat içerisine gönderim yapmaktayız.
Siparişlerinizin tüm aşamaları ( Siparişiniz işleme alındı – Siparişiniz yola çıktı – Siparişiniz teslim edildi) Bilgileri E-mail olarak size iletilmektedir
Siparişinizi belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede yerine ulaştırmak için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.cansu çiçekçilik olarak, vermiş olduğunuz sipariş için belirttiğiniz zaman dilimini öncelik olarak belirlemekle beraber, 09.00 – 22:00 saatleri arasında dağıtım garantisi veriyoruz. Ödemenizi banka havalesi ile yapıyorsanız siparişinizin ödemeniz banka hesabımıza geçmeden işleme konmayacağını göz önünde bulundurunuz.
Vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz çiçek ve malzeme kalitesi ile ilgili sorunlarda %100 para iadesi veya telafi garantisi altında bulunmaktadır.
Özel günlerde, yoğunluktan dolayı teslimat saati garantisi verilmemektedir. Özel günlerde tüm siparişleriniz, aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.
Ödemelerinizi kredi kartı ya da havale yoluyla yapabilmektesiniz. Ödeme ve sipariş işlemlerinizi isterseniz 0535 522 68 72 nolu telefonumuzu arayarak da gerçekleştirebilmektesiniz.
Shopping Cart
Scroll to Top